Sosyal Medya'da Biz

5Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Sesli Sohbet Siteleri

Sesli Sohbet Sitelerinde  gun gittikçe yep yeni sohbet sitemi olan speakchat destekli Sesli Sohbet mobil odalarıyla sizlere yeniden bir heyecan getirmiştir.Sesli Sohbet siteleri mobil odalarla bizde sesliserbest sanalın en  eski en kaliteli sitesini siz degerli sohbet cilere yeniden hizmete acmış durumdayız.Hepiniz biliyonzuki sesliserbest ilk acılan sesli sohbet ve  selsi kamaralı chat sunan sitelerden bir tanesidir.Sitemzi uzun zamandır kapalı bulunmaktaydı fakat yep yeni mobil sistemli odalarla sizlere acmaya karar verdik.

Sesli ve kamerali sohbet sunan siteler artık hemen  hemen yuzde 70 şi bu mobil odalarala kulanıcılara hizmete acılmıştır.Sesli sohbet kulanıcı kapasitesi eskiye  nazaran biraz kulanıcı  kapasitesini dusurmuştu bunun başlıca nedenlerinden biride mobil odaların olmayısıydı.Fakat artık SpeakChat firmasıda bunların farkına vararak yeniden sesli sohbet sitelerine buyuk bir  heyacan katarak siz değerli kullanıcılara yeniden heyecan katarak mobil uyumlu sohbet odaları hizmetinize açmıştır.Bizde butun gucumuzle bu yeni cıkan speakchat odalarını destekleyip umarım cok daha iyi yerlere getiriz sesli sohbet sitelerini.

Yeni arayuz yep yeni gençlerin çogu artık bilgisayar değilde  mobile daha  cok yatkın oldugunu herkes farketmektedir.Bizde sizlere daha guzel daha eglence duyacagınız ve  her  yerde sesli sohbete girebilceginiz mobil odalar sistemini sizlere acıp sunmuş durumdayız.Artık sizlerde sesli sohbet sitelerine mobilde istediğinzi yerden dilediğinzi zaman SesliSerbest sitemize baglanabilirsiniz. Şimdiden mobil uyumlu odalarımız herkese  hayırlı ugurlu olmasın diliyoruz bol eglenceli sohbetler dileriz..

Yazar : Zorcocuk
08 Nis Per 00:17
1651 Görüntüleme

Etiketler:


 1. 08/04/2021 20:33
  Beren

  Tekrardan hayirli olsun diliyoruz bu siteyi daha önceden çok geliyodum artik burdayim boş zamanimda hayirli olsun tebrikler..

  Cevapla
 2. 08/04/2021 16:57
  Ahmet

  Her zaman her yerde sesliserbest lider konumundadir herkese tavsiye ederim iyi sohbetler

  Cevapla
 3. 08/04/2021 16:37
  Bulent

  Guzel site yonetimi tebrik ederim.

  Cevapla
 4. 08/04/2021 04:19
  SerpilL

  Merhaba ben de sitenizi ilk defa ziyarette bulundum siteniz harika site ici sicak insanlarla dolu blle bir site actiginiz icin tesekkur ederim bu pandemi doneminde boz zamanimi burda gecircem hayirli olsun herkese.

  Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar